Motosiklet Sevdalıları da Lükse Sahip Olabilir

4 yıl önce

Motosiklet sevdası olan insanlara müjdemiz var! Hiçbir motor sevdalısı arabaların daha konforlu olduğu inkâr edemez öyle değil mi? E tabi konfor denildiği zaman akla ilk gelen aracın limuzin olduğunu da biliyoruz.

84 0 12
1

 Şimdi size bu ikisinin birleştiğini söylesek bize ne dersiniz? Bayanlar, baylar karşınızda Harley Davidson serisinin yepyeni aracı “LimoBike”. Tam olarak bizim bahsettiğimiz şeyin kanlı canlı örneği! 

2

Peki, bu motosikletin arkasında neler var? Klima, bar, plazma televizyon, renkli pencereler, dikey olarak açılan kapılar ve hatta insanların açık havada durmasına izin veren arkada açılabilir bir bölme de dahil olmak üzere lüks bir sürüş için ihtiyacınız olan her şey var. Yapabileceklerinizin olasılıklarını bir düşünsenize… 

3

Motosiklet sürmenin zevkini doruklarında yaşayabilirsiniz, arkadaşlarınızla arkada güzel vakit geçirebilirsiniz, önemli iş görüşmelerinizi yapabilirsiniz, bir parti verebilirsiniz ya da kahvenizi yudumlarken camdan yolu izleyebilirsiniz, vb. 

4

Sadece motosiklet sevdalıların hayallerini değil herkesin hayalini süsleyecek bu motosikletin büyüleyici fotoğraflarını görmek için aşağı kaydırmaya devam edin!

5
6
7
8
9
10
11
12
13
84 0 12

İlk Yorum Senden